Hakkımızda

Mükemmelik sunmaya adanmış bir hikaye

Herkesin bir hikayesi vardır. İşte bizimki.

Başlangıç

New Bilişim ‘in yolculuğu 2012 yılında alanında uzman bilgisayar mühendislerinin bir araya gelmesiyle başladı. Kurucu ortaklar yazılım alanında uzun yıllar tecrübe edinmiş 100 yaşını kutlayacak bir şirket kurmak için yola çıkmışlardır.

Misyon

Biz, yazılımın gücünü kullanarak organizasyonları ve bireyleri dönüştürmeyi amaçlayan bir teknoloji şirketiyiz. Misyonumuz, inovasyon ve mükemmeliyet aracılığıyla müşterilerimize değer katmak, iş dünyasını daha verimli ve etkili hale getirmek ve toplumlar arasında olumlu bir etki oluşturmaktır. 

new-bilisim-vizyon

Vizyon

Vizyonumuz, teknolojiyi kullanarak iş dünyasını ve toplumu dönüştürmektir. En son teknolojiyi kullanarak, müşterilerimizin karşılaştığı zorluklara yenilikçi çözümler sunuyoruz. Sürdürülebilir büyüme ve rekabet avantajı sağlamak için teknolojik dönüşümde öncülük ediyoruz.
Neden Biz?

Bir yazılım projesinin ne kadar kaotik olabileceğini anlıyoruz. İşte burada biz devreye giriyoruz. Bir yazılım projesinin nasıl bitirilmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bunu, müşterilerimizle gerçek bir iş ortaklığı kurarak başarıyoruz. Bizimle çalıştığınızda sizi ve hedeflerinizi anlayan bir ekiple çalışıcaksınız. Teknolijinin hızla geliştiği bir ortamda işinize en uygun çözümü bulmanıza ve çağa ayak uydurmanıza yardımcı olacağız. 

Değerlerimiz

Şirket kültürümüz, bizi rakiplerimizden ayıran dört temel özellik etrafında inşa edilmiştir..

Tutku

Üstün bir deneyim sunma konusunda son derece hevesliyiz.

Saygı

En stresli anlarda bile birbirimize karşı kibar ve nazikiz.

Başarı

İşimizin en iyisini yapmak ve ortak bir amaç etrafında çalışmak için bir araya geldik.

Takım

Ekip olarak çalışıyoruz ve mükemmel çözümler üretmek için birbirimize güveniyoruz.

En yetenekli mühendisler

Yazılım alanında en iyi hizmet ve teknik becerilere sahip canlı bir ekibi bir araya getirerek ulusalararası düzeyde güçlü bir ağ oluşturmaya devam ediyoruz. Türkiye genelinde 20’den fazla çalışanımızla ekibimiz hızla büyüyor.

Birlikte en iyiye

Biz sadece yazılım geliştirmiyoruz, aynı zamanda bir geleceği şekillendirme amacına yönelik tutkulu bir topluluğuz. İşimizi seviyoruz çünkü biliyoruz ki, teknoloji ile gerçekleştirdiğimiz her adım, bir dönüşümün başlangıcını simgeliyor.

Siz de New ailesine katılarak, teknoloji dünyasında bir iz bırakmamıza yardımcı olabilir, müşterilerimize değer katma yolculuğumuza ortak olabilirsiniz. Geleceği birlikte şekillendirelim!

İletişim

Kapsamlı yazılım çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve  ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarımız :
Çalışma adımlarımız neler ?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Proje analizi ve ihtiyaçlar toplantısı yapıyoruz

3

Teklifimizi hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Planlama