Sektörler

Endüstri Uzmanlığı

New Bilişim Teknolojileri farklı farklı sektördeki işletmelere, geliştirdiği yazılım çözümleriyle katkı sağlamıştır.

Sektörünüze özgü özel yazılım çözümleri

New Bilişim Teknolojileri, çeşitli sektörlerdeki işletmelerin yazılım ihtiyaçlarına hizmet veren 12 yılı aşkın deneyime sahiptir. Deneyimimiz, sektörünüzün özelliklerini anlamamıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir yazılım çözümü geliştirmemize olanak sağlar.

New Bilişim olarak kuruluşunuzu, faaliyet gösterdiğiniz pazarı, doğru bir şekilde anlarken, sektörünüze özel deneyimimizi bir araya getirmek için çok çalışıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en yeni çözümlerimizle işinize değer katıyoruz.

Sektörel uzmanlık neden önemlidir ?

Sektörel Uyumluluk

Her sektörün kendine özgü uyumluluğu ve sürekli gelişen düzenleme ihtiyaçları vardır. Uzman olamayan kişiler tarafından yapılan yazılım projeleri başarısızlığa uğramaktadır. Zamandan ve stresten tasarruf etmenizi sağlayacak yazılım projesi deneyimine sahibiz.

Endüstri Uygulamaları

Birçok endüstri, sektöre özel uygulamalar kullanır. Ekibimiz Logo, SAP Business One, Mikro, Eta, Netsis, Nebim gibi ERP uygulamaları yapılandırma, entegrasyon, güncelleme ve sorunlarını giderme deneyimine sahiptir. Yazılımlarımız tamamı üst düzey veri güvenliği barındırır.

Uçtan Uca Çözümler

Geliştirdiğimiz uygulmalar ve çözümler uçtan uca anahtar teslimi olarak sizlere sunulmaktadır. Projelerimizde tüm süreçlerine ve teknolojilerine hakimiz. iİetişim gerektiren tüm süreçleri kendimiz yürütüyor ve işlerin aksamasına izin vermeyiz.

İletişim

Kapsamlı yazılım çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve  ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarımız :
Çalışma adımlarımız neler ?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Proje analizi ve ihtiyaçlar toplantısı yapıyoruz

3

Teklifimizi hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Planlama