Koska ERP Eğitim ve Danışmanlığı

KOSKA HAKKINDA

Koska, 1900’lerin başlarındaki kökenini Denizli’deki bir helvacı dükkânına kadar uzatır. 1931’de İstanbul’da faaliyet göstermeye başlayan firma, zamanla ünlü “Koska Helvacısı” olarak anılmıştır. 1974’te Topkapı’da fabrika kurarak ürün yelpazesini genişletmiş ve 1983’te Merter’deki modern tesislere taşınmıştır. Dördüncü kuşak tarafından yönetilen Koska, 1998’de Avcılar-Ambarlı Kavşağında, 22.000 m2 kapalı alana sahip yeni tesislerine geçmiştir.Son teknolojiyle donatılan tesislerinde, helva, tahin, pekmez, reçel, bal, lokum, kağıt helva, krokan, pişmaniye, kakaolu fındık kreması ve geleneksel Türk tatlıları üretmektedir.

7,000
+

Saat danışmanlık

100
+
Çalışan eğitim ve danışmanlığı
11
✔︎
Geliştiren yazılım projesi
2
+

Yıl üzeri kesintisiz destek

Zorluklar ve Hedefler

Standart Logo Tiger ERP çözümünün, şirketin özel iş süreçleriyle uyumsuzluğu mevcuttu.Harici yazılımların, özellikle özel uyarlamalı olanların, sorunsuz bir entegre edilme problemleri mevcuttu. Logo Tiger iş süreçlerini değiştirmekte veya esnek uyarlamalara izin vermiyordu.Personelin, ERP sistemini etkili bir şekilde kullanabilmesi için yeterli eğitim yoktu.New Bilişim Teknolojileri, iş süreçlerini daha etkili hale getirmelerine katkıda bulunma hedefiyle yola çıktı.

Neler
yaptık ?

Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyerek, mşteri ihtiyaçlarını anlamak, önceliklerini belirlemek ve iş süreçlerini detaylı bir şekilde analiz etmek için aktif bir rol üstlendik. Bu sayede, müşterilerime özel olarak uyarlanmış ve iş süreçlerini optimize eden Logo Tiger çözümlerini sunduk.

Özellikle yazılım entegrasyonlarında ve raporlamalarda elde ettiğimiz başarılar, müşterilerimizin iş süreçlerinde gözle görülür bir iyileşme sağladı. İşletmenin verimliliklerini artırarak maliyetleri azaltmalarına yardımcı olduk. Ayrıca, yeni iş modellerine geçiş yapmalarına rehberlik ederek, dijital dönüşüm süreçlerine destek olduk. Aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek, çözümlerimizi sürekli olarak iyileştirdik ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uyum sağladık.

Bugüne kadar elde ettiğimiz başarıları temel alarak, gelecekte de müşterilere değer katmaya ve iş süreçlerini optimize etmeye devam edeceğiz.

new-bilisim-koska-erp-danismanlik

Kazanımlar

Projede kullandığımız teknolojiler

MsSQL
Jira
C#
Power BI
Logo Tiger
QlikView
RESTful API

Bir başarı hikayesimi yazmak istiyorsunuz ?

case studies

See More Case Studies

İletişim

Kapsamlı yazılım çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve  ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarımız :
Çalışma adımlarımız neler ?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Proje analizi ve ihtiyaçlar toplantısı yapıyoruz

3

Teklifimizi hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Planlama