Kara Fırın Logo Tiger ERP Entegrasyonu

KARAFIRIN HAKKINDA

% 100 Türk sermaye ile kurulan ve bir aile şirketi olan Karafırın, sektöründe farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamakta ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile paydaşlarına değer oluşturacak şekilde yönetilmektedir. 1905 yılından bugünlere uzanan ve fırıncılıkla başlayan bu yolculuk, 1996 yılında İkitelli’deki 2000m2’lik modern tesislerinde, günlük üretim yapmaktadır. 400 ü aşkın çalışanı ile İstanbul’daki Mağazaları ile hizmet vermektedir. Sektördeki tüm değişiklikleri ve yenilikleri dünya çapında takip ederek yepyeni bir vizyon doğrultusunda şekillenen marka, Anadolu’nun sıcaklığı ve İstanbul’un enerjisini hissettiren modern mimarisi ile sektöründe fark oluşturarak yolculuğuna devam etmektedir.

100
+

Saat kod geliştirme

30
+

Kullanıcı

95
%

İş süreçlerinin azalması

6
+

Yıl üzeri kullanım

Zorluklar ve Hedefler

Logo Tiger programı, işletmelerin tüm iş süreçlerini entegre etmeyi amaçlayan güçlü bir yazılımdır. Ancak, bu mevcut iş akışlarını uygulamak ve yönetmek, pratiklikle ilgili bazı önemli zorlukları beraberinde getiriyordu. İş tanımlama süreçleri, uzun ve karmaşıktı, bu da kullanıcıların sistemle etkileşimini zorlaştırıyordu. Karmaşık ekranlar personelin iş süreçlerinin devam etmesini zorlaştırıyor ve çalışanların yeni bir sistemle uyum sağlaması zaman alıyordu. Buda, işletme içindeki günlük operasyonlarda sorunlara yol açıyordu.

Logo Tiger ERP programını detaylı bir şekilde inceledi ve müşterilerinin üretim süreçlerini daha etkili yönetmelerini sağlamak amacıyla özelleştirilebilir yazılım çözümleri yapmaya karar verildi. Üretimdeki her aşamayı kapsayan modüller ekleyerek, stok yönetimi, iş takibi ve üretim planlaması gibi kritik alanlarda entegre çözümler sunulması planlandı.

Neler
yaptık ?

Müşterilerimizle sıkı bir işbirliği içerisinde çalışarak, ihtiyaçlarına uygun Logo Tiger ERP entegrasyonunu başarıyla gerçekleştirdik. Proje süreçlerinde müşteri geri bildirimlerine büyük önem verildi ve bu geri bildirimleri, çözümlerini sürekli iyileştirme amacıyla kullandı. Müşteri memnuniyetini odak noktası yaparak, uzun vadeli iş ilişkileri kurdu.

New Bilişim Teknolojileri olarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, Logo Tiger ERP entegrasyonlarına sürekli yenilikçi özellikler ekliyoruz. Teknolojik trendlere firmaları hızlaca adapte ediyoruz. Ürün ve hizmet portföyünü sürekli olarak geliştirerek müşterilerimize rekabet avantajı sağlıyoruz.

kara-firin-new-erp-entegrasyonu

Kazanımlar

Projede kullandığımız teknolojiler

Node.JS
RabbitMQ
RESTful API
C#
MsSQL

Bir başarı hikayesimi yazmak istiyorsunuz ?

case studies

See More Case Studies

İletişim

Kapsamlı yazılım çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve  ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarımız :
Çalışma adımlarımız neler ?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Proje analizi ve ihtiyaçlar toplantısı yapıyoruz

3

Teklifimizi hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Planlama