Beacon Temelli Startup Taptoweb Mobil Uygulaması

Sektör:
Taptoweb hakkında

Taptoweb’in ilk adımları 2015 yılının ilk yarısında atılmış. 2015 yılı sonunda şirketleşen ve 6 kişilik bir ekiple bir teknoparka adım atan Taptoweb, 2017 başında ikinci ofisini açmış. 1 Mart 2017 itibarıyla da 200’den fazla noktada çalışan 16 kişilik bir girişim olmayı başarmış. Projesini pivot eden taptoweb, şu an easyapp adlı uluslararası girişime dönüşmüştür.

30,000
+

Saat mobil uygulama geliştirme deneyimi

10,000
+

Müşteri kullanımı

100
+
İşletme kullanımı
5
+
Yıl proje ortaklığı

Zorluklar ve Hedefler

Mobil uygulamaya entegre ettiğimiz beacon teknolojisi sayesinde, müşterilerine eşsiz ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunarak bir başarı hikayesine imza attık.

Geleneksel mobil uygulamalar, kullanıcılara genel ve standart içerikler sunarken, müşterilerin beklentileri giderek kişiselleşmiş ve etkileşimli deneyimlere kaymıştı. New Bilişim Teknolojileri olarak, bu ihtiyaca yönelik bir çözüm geliştirme hedefiyle yola çıkarak, müşterilerin fiziksel ortamlarda dolaştıkları esnada kişiselleştirilmiş içerikleri sunma amacını benimsemiştir.

Neler
yaptık ?

Beacon teknolojisini kullanarak fiziksel ortamlardaki konumları belirleyip, bu konumlara özel içerikleri mobil uygulamalara entegre ettik. Bu sayede, müşterilere konumlarına özel teklifler, etkinlik bildirimleri ve interaktif içerikler sunduk. Mobil uygulama kullanıcı deneyimini önemli ölçüde zenginleştirirken, aynı zamanda işletmelere de daha etkili bir müşteri iletişimi sağlama imkanı sundu.

Geliştirdiğimiz çözüm, müşterilerin mobil uygulama deneyimini baştan aşağıya değiştirerek, müşteri sadakatini artırmış ve işletmelerin fiziksel mağaza alanlarında daha etkili bir müşteri etkileşimi kurmalarına olanak tanımıştır.

taptoweb-sinyalleri-yakala

Kazanımlar

Projede kullandığımız teknolojiler

JavaScript
TypeScript
React
TypeScript
Node.JS
Swift
Java
.Net Core
PostgreSQL

Bir başarı hikayesimi yazmak istiyorsunuz ?

case studies

See More Case Studies

İletişim

Kapsamlı yazılım çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve  ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarımız :
Çalışma adımlarımız neler ?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Proje analizi ve ihtiyaçlar toplantısı yapıyoruz

3

Teklifimizi hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Planlama