Kron Bisiklet B2B Çözümü

Sektör:
KRON BİSİKLET HAKKINDA

2004 yılında kurulan Kron, bisikleti bir ulaşım aracı ya da hobi değil, “hayat tarzı” olarak görenler için ortaya koyduğu özel seçeneklerle yola çıktı! Kron, geride kalan 15 seneden bu yana Türkiye’nin bisiklet alanında gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Ortaya konulan yenilikçi üretim anlayışı ile bugüne kadar birçok ilke imza atıldı.

3000
+

Kodlama saati

1000
+
Günlük kullanım
95
+

Kullanıcı memnuniyeti

6
+
Birim entegrasyonu

Zorluklar ve Hedefler

Piyasada bulunan B2B çözümlerinin belirgin yetersizlikleri vardı. Müşterimizin değişen ihtiyaçlarına adapte olmakta zorlanıyolardı. Mevcut B2B çözümleri kullanıcı deneyimini ikinci plana atarak karmaşık ve kullanıcı dostu olmayan arayüze sahiptiler. Entegrasyon zorlukları vardı.

 

Projemizin temelinde, müşterimize, geleceğe dönük çözümler üretmek ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak vardı. Bu hedeflere ulaşmak adına, proje ekibimizle birlikte büyük bir vizyon oluşturduk.

Müşterilerimizle olan etkileşim ve işbirliği, projenin başarıya ulaşmasının anahtarıydı. Sürekli geri bildirimler, güçlü iletişim ve müşteri katılımı, projenin her aşamasında belirleyici faktörler olarak öne çıktı.

 

Proje yönetimi ve takım koordinasyonu, projenin başarıyla tamamlanmasında kritik bir rol oynadı. bu bağlamda Agile yaklaşıma bağlı olarak Jira programı projede ana omurgamızı oluşturdu. Planlama, zaman yönetimi ve kaynak tahsisi konularındaki titiz çalışmamız, projenin sürekli olarak ilerlemesini sağladı.

 

Kalite güvencesi, projemizin her aşamasında ön planda tuttuğumuz bir ilkedir. Titiz test süreçlerimiz, yazılımın hatasız ve kullanıma hazır olmasını sağlamak için projenin vazgeçilmez bir parçasıydı.

Neler
yaptık ?

Ortaya müşterimizin hayalinde olan B2B çözümü çıkarıldı.

Bu projenin başarıyla tamamlanması, New Bilişim Tekonolojilerinin sadece bir kilometre taşıdır. Başarılarımızı daha da ileriye taşıma ve yeni projelere yelken açma konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz. 

Sizlere Teşekkür Ediyoruz:
Son olarak, projemizin başarısında emeği geçen tüm Kron Bisiklet ekibine teşekkür ederiz. Sizlerle birlikte daha birçok başarı hikayesi yazmaktan heyecan duyuyoruz.

Kazanımlar

Projede kullandığımız teknolojiler

JavaScript
. Net Core
Node.JS
React
Java
Rabbit MQ
RxJava

Bir başarı hikayesimi yazmak istiyorsunuz ?

case studies

See More Case Studies

İletişim

Kapsamlı yazılım çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve  ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarımız :
Çalışma adımlarımız neler ?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Proje analizi ve ihtiyaçlar toplantısı yapıyoruz

3

Teklifimizi hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Planlama